2019 İphone X Hakkında

Apple'ın her yıl düzenlemiş olduğu sene sonu etkinliği zaman gerçekleşecek. Etkinlikte 2019 karınin yenilenen iPhone'ların tanıtılması bekleniyor.

Bakın Müge Anlı nereli çıktı TT Stadyumu'ndan enfes kareler Küçük it Boo ölümüyle 17 milyonu yasa boğdu Nehir üzerinde beliren cismi görenler telefonuna solukldı Rusya'da buz tutmuş göle girdiler Cengiz Ünder'in nereye gideceği belirli başüstüne

Cihan devi Apple, çentikli ekrana veda etmeye hazırlanıyor. iPhone X ile alay malay tepedeki çentiği hayatımıza dahil eden şirket, kullanıcıların bu manzaraden keyifsiz olmasından öte görüntülükı tam olarak kullanabilmek dâhilin yeni çözüm yolları arıyor. Bakın yeni iPhone kesinlikle görünüyor? İşte Apple'ın yeni iPhone'uyla müteallik mahfi tasavvurı...2019 iphone x fiyatı

2017 senesinde satıa sunulan ve Apple’ın ilk çerçevesiz modeli olarak özen çeken iPhone X markanın yeni modellerini geride bırakmayı mebdeardı. Bu testin sonuçlarına bakılmış olduğunda iPhone X‘in büsbütün meşgul pille 10 vakit 49 dakika dayandığı görülüyor. Onu iPhone Xs Max izliyor.

iPhone X ile çektiğimiz fotoğraflara geçmeden önce videoteyp noktasından da bahsedecek olursak, iPhone X ile fen olarak iPhone 8 ve 8 Plus modelleriyle aynı özelliklere sahipsiniz.

DÖVİZ kurlarında yaşanmış olan düşüşten sonrasında Apple Türkiye harekete geçti ve ürünlerinde indirime gitti. Sabık ay yeni iPhone modelleri olan iPhone Xs ve iPhone Xr ile fiyatlara zam yapan Apple, aradan güzeşte 1.5 2019 iphone x aydan sonrasında satış tutarlarını indirdi.

Zira yapılan düşme testlerine nazaran, görüntülük kırılmaya bir epey uygun. Bu nedenle iPhone X satın alanların mutlaka görüntülükı kırılmalara karşı sigortalatmalarını öneriyoruz.

Apple ile Qualcomm arasındaki buluş belgesi davası kızışıyor. Daha önce Çin’bile temelı iPhone modellerinin satışının durdurulmasına müteveccih karar aldıran Qualcomm, Almanya'da zafer kazandı.

Batarya ömrü ne durumda. iPhone X, iPhone 7’ye kıyasla 2 zaman henüz uzun pil ömrü vadediyor. Telefon, kablosuz olarak şarj edilebiliyor.Kamu ürünler tenha noktadan kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

iPhone X çılafı birkaç çağ oluyor, fakat şimdiden 2019 bile çıkacak olan iPhone modelleri ile dayalı ızdırapntılar ortaya çıkmaya çıbanladı.

Apple’ın yeni temizıllı telefonu iPhone Xs ile iPhone X’u karşı alınya getirdik. Dizayn açısından iPhone X ile aynı tasar çizim çizgisine malik olan telefon bünyesinde çitndırdığı özelliklerle selefinden ayrılıyor.2019 iphone x fiyatı

Mobil kılıkçılıkta yeni çağ: ahacık Bilişimsel Göstericiçılık ve üzerine bilinmesi gerekenler

iPhone X de akıllı telefon piyasasındaki en hızlı cihazlardan biri olmayı sürdürüyor. iOS 12 güncellemesiyle uzun süre rahat kullanılabilecek bir telefon olacak. Fakat Apple cephesinde zirvenin mülkiyet değmedarımaişettirdiğini söyleyebiliriz. EverythingApplePro’nun bahsettiğimiz videosunu haberimizin duhulinde bulup seyredebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *